2 sene önce

Ayak Soyucu Maske Tarifi

Size bu yazımızda Ayak Soyucu Maske Tarifi vereceğiz. İnternet üzerinde tanıştığım ve sizlerle de paylaşmak istediğim bir ürün olan Beauty Foot, bir çok kullanıcı tarafından güzel yorumlar almış bir ayak bakım maskesidir. Sizde ayaklarınızın pürüzsüz ve mükemmel gözükmesini istiyorsanız kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Beauty Foot ile Pürüzsüz Ayaklar

Bazen çoraplarımızı çıkartıp ayaklarımızı serbest bırakmak isteriz. Ancak ayaklarımız bakımsız ve kötü gözüküyorsa bu durumdan çekinip, insanların yanında çoraplarımızı bile çıkartmaya utanabiliriz. Bu nedenle ayaklarınızın bakımsız ve kötü olduğunu düşünüyorsanız, Beauty Foot ile Pürüzsüz Ayaklar tam size göre…

Sağlıklı ve Güzel Ayaklar

Beauty Foot , ayaklarınızda bulunan ölü hücre ve derileri yenileyip, pürüzsüz ve harika bir ayağa çeviren bakım maskesidir.

Vücudunuzun yükünü bütün gün taşıyan ayaklarınız zamanla değişik sebeplerde ötürü deriler ölür ve ayakta yıpranma olur. Ayakta biriken bakteriler ve ölü deriler ayağınızın görüntüsünü değiştirir ve çirkin gösterir.

İşte bu gibi durumlardan ayaklarınızı kurtarmak ayaklarınızdaki ölü derileri atmanız gerekmektedir. Yenileyici ayak maskesi olan Beauty Foot ayaklarınızı tek kullanımda ölü derileri soyar ve ayaklarınızı yeni doğmuş bir bebek ayağı gibi yumuşacık yapar. Bu durumda da ayaklarınız bakımlı ve harika görünür.

Beauty Foot Kulanımı ve Etkisi

Ayaklar neden yıpranır?

Ayakların bir sürü yıpranma nedeni vardır. Zamanla ve değişik nedenlerden dolayı yıpranan ayakta ölü hücreler oluşur ve bu hücreleriAyak Soyucu Maske ile geçirmeniz mümkün.

Zamanla oluşan ölü hücreler ayaktaki ölü hücrelerin birikmesi , ayaklarınızda çatlaklara , ayak tabanında sertleşme gibi sorunlar yaratır.

Ayak tabanında sertleşme ve ayakta çatlakların oluşmasının nedeni şunlardır;

 • Çok uzun süre ayakta durmak ve ayakların vücudumuzu taşıdığından devamlı baskı altında olması,
 • Yanlış ve sağlıksız ayakkabı seçimi,
 • Ayakların devamlı su ile temasta bulunması,
 • Genellikle obezite ve diyabet hastalarında görülmektedir.
 • Ayak terlemesinden,
 • Soğuk ve nemli havaya maruz kalmaktan,

Bunlar gibi bir çok nedenden ayak çatlakları ve topuk sertleşmeleri meydana gelir.

Ayak Soyucu Maske Tarifi

Ayak Soyucu Maske Faydaları

 • Ayaklarınızda bulunan ölü derileri çok kolay bir şekilde soyar ve temizler
 • Ölü hücreler temizlendikten sonra avucunuzda olan deri gibi bir derinin oluşumu sağlanır.
 • Ayak maskesi topuk çatlakları ve ayakta sertleşmeye birebirdir.
 • Ayak terlemesini ve ayak kokusunu geçirir.
 • Ayağınıza uzun bir süre pamuksu bir yumuşaklık katar. Afiyet olsun bakım maskesi .
Paylaşın

Yorumlar (1 Yorum)

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
En Çok Okunanlar
Bu sitenin tüm hakları saklıdır. Bakım maskesi veya bu web sitesi aracılığıyla sağlanan bilgiler, herhangi bir tavsiye kararının yerine kullanılamaz. Bu bilgilere dayanarak alınan kararların tüm sorumluluğu kullanıcıya veya okuyucuya aittir.