3 sene önce
3 sene önce

Doğal Vajina Beyazlatma Maskesi

Şimdi Doğal Vajina Beyazlatma Maskesi genital bölgede kararma ve siyahlık bulunanların uygulaması gereken bir maske tarifidir. Genital bölgede olan kararmalar veya siyahlaşmalar genel olarak ağda ve epilasyon yöntemleri nedeniyle olur.

Bunun yanında vajinada kararma ağda ve epilasyon yöntemlerinin dışında kapalı olan bir bölge olduğundan dolayı da kararma yaşanır. Bir çok kozmetik mağazada bulunan kremlerin içerisinde bulunan kimyasallara maruz kalmamak için en iyi yöntem doğal vajina beyazlatma yöntemidir.

Bitkisel Vajina Beyazlatma Maskeleri

Vajinada kararma estetik açıdan kötü görünen bir durumdur. Eğer bu kararma ve siyahlaşma görüntüsünden kurtulmak istiyorsanız sizler için hazırladığımız doğal vajina beyazlatma maske tariflerini evinizde kolaylıkla hazırlayabilir ve vajinanızda olan kararmayı beyazlaştırabilirsiniz.

Vajina Beyazlatma Yöntemleri

Sizlere aşağıda vajina beyazlatmak için 4 adet bakım maskesi tarifi vereceğiz. Sizlere uyan ve evinizde hazır olan malzemeleri kullanarak kararmayı günler içerisinde geçirebilir ve tedavi edebilirsiniz.

Limon ile Vajina Beyazlatma Maskesi

  • Limon ( yarım limon )

Hazırlanışı ve Uygulanışı :Duşa girdikten sonra yarısını kestiğiniz limonu kararma olan bölgeye masaj yaparak uygulayın. Limon içerisinde bulunan asitli yapısı, kararma olan bölgelerdeki bakterileri temizler ve beyazlaşmasına yardımcı olur.

Zeytinyağı ile Vajina Beyazlatma Maskesi

  • Zeytinyağı ( yarım su bardağı )

Hazırlanışı ve Uygulanışı : Bir hafta boyunca her gece yatmadan önce kararma olan bölgeye saf zeytinyağı ile masaj yaparak uygulayın. Zeytinyağı kararma olan bölgenin yumuşamasını aynı zamanda da beyazlaşmasını sağlayacaktır. Zeytinyağı bunun yanı sıra terleme olan bölgede oluşan ölü deri döküntülerini temizleyerek arındırır. Bu işlemden sonra genital bölgenizde 10 dakika kadar zeytinyağını bekletip temizleyebilirsiniz.

Bitkisel Vajina Beyazlatma Maskesi

  • Limon yağı ( yarım çay bardağı )
  • Pamuk topçukları

Uygulanışı : Banyoya girip vajinanızda bulunan tüyleri temizleyin. Ardından pamuk topçuklarına limon yağını dökün ve kararma olan bölgeye dairesel hareketler ile uygulayın. Eğer epilasyon sonrasında limon yağı uygulaması yaparsanız vajina bölgenizdeki lekeler ve kararmalar zaman içerisinde geçecektir.

Doğal Vajina Beyazlatma Maskesi

Bu yöntem vajina kararması geçirirken aynı zamanda koltuk altı kararmasını da geçirmektedir. Eğer koltuk altınızda da kararma mevcutsa bu maskeyi koltuk altınıza da uygulayabilirsiniz.

  • Vazelin ( 1 tatlı kaşığı )
  • Elma suyu ( 1 tatlı kaşığı )
  • Limon suyu ( 1 tatlı kaşığı )
  • Bebek pudrası

Hazırlanışı ve uygulanışı :Küçük bir kase içerisine önce vazelin ardından da bebek pudrası hariç tüm malzemeleri koyup kıvama gelene kadar karıştırın. Parmak uçlarınızla genital bölgenizde kararma olan yere masaj yaparak uygulayın. Masaj işleminden sonra maskenin kurumasını bekleyin ve ardından ılık su ile temizleyin. Temizlik işlemi bittikten sonra da bebek pudrasını sürün. Bu şekilde doğal vajina beyazlatma yöntemini uygulayabilirsiniz.

Paylaşın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
En Çok Okunanlar
Bu sitenin tüm hakları saklıdır. Bakım maskesi veya bu web sitesi aracılığıyla sağlanan bilgiler, herhangi bir tavsiye kararının yerine kullanılamaz. Bu bilgilere dayanarak alınan kararların tüm sorumluluğu kullanıcıya veya okuyucuya aittir.