3 sene önce
3 sene önce

En İyi El Kremi Markaları

En iyi el kremi seçimi bir kadın için oldukça zordur. Çünkü her kremin birbirinden farklı özelliği vardır. Birinin içeriği ya da kokusu dikkatinizi çekerken diğerinin markası ya da kutusunun özelliği dikkatinizi çekebilir. Bu nedenle karar vermek oldukça güçleşir. Yaş ilerledikçe kırışıklıklar ve çatlama olasılığı da artmaktadır. Bu nedenle ellerinizin yumuşaması için ve çatlakların gitmesi için teninize en iyi gelen el kremi markasını seçmek sizin cilt bakımı nız için çok daha faydalı olacaktır.

En iyi el kremi markaları söz konusu olduğunda akla ilk gelen Caudalie Hand And Nail Cream olur. İçeriği ve güzel kokusu ile hem sizleri büyülerken hem de ellerinize çok iyi gelecektir. İçeriğinde paraben ve mineral yağı bulunduran bu krem doğal içerikli olması ile de çok tercih ediliyor. İkinci olarak Neutrogena Norwegian Formula Hand Cream’dir. İçerdiği formülden dolayı son derece doğal olan bu el kremi ufak olması ile de istediğiniz zaman çantanızda taşıyabilmenize yardımcı olur. Üçüncü olarak akla gelen ise; Elizabeth Arden Eight Hour İntensive Moisturizing Hand Treatment ‘tir. Uzun süre ve çok suda kalmasından dolayı, hasara uğramış ve nemini yitirmiş eller için en doğal ve en sağlıklı el kremi Elizabeth Arden’dir. Ayrıca Bunların yanında The body shop hemp hand protector, BLİSS high intencity hand cream, Weleda Sea Buckthorn Hand Cream ve Clinique de en çok tercih edilen el kremi katagorisinde yer alır.

Bu yazımızda El Kremi Markaları anlattık. Yazılarımız yalnızca öneri niteliğindedir. Alerjen bünyeli kişilerin önerilerimize temkinli yaklaşmasını öneririz. Herhangi bir yan etki durumunda lütfen doktorunuza başvurarak bilgi alınız. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere sağlıklı günler dileriz. Afiyet olsun bakım maskesi .

Paylaşın
Benzer Yazılar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
En Çok Okunanlar
Bu sitenin tüm hakları saklıdır. Bakım maskesi veya bu web sitesi aracılığıyla sağlanan bilgiler, herhangi bir tavsiye kararının yerine kullanılamaz. Bu bilgilere dayanarak alınan kararların tüm sorumluluğu kullanıcıya veya okuyucuya aittir.