2 sene önce

Gül Suyu ile Maske Tarifi

Gül suyu doğal olduğu taktirde ciltte ve saçta yararlı etkiler bırakabilmektedir. Bizde bu yüzden sizler için doğal gül suyu kullanarak yapabileceğiniz bir maske tarifi hazırladık. Sizler için hazırladığımız gül suyu maske, size rahatlıkla yapabileceğiniz bir cilt temizliği sunmaktadır. Yapımının oldukça kolay olması bir yana, tamamen doğal malzemeler kullanarak yapılabilmektedir. Bir çok fayda sağlayan bu maske malzemelerinin doğallıkları sayesinde zararsızdır. Düzenli olarak kullanarak sizde fayda görebilirsiniz. Dilerseniz artık gül suyu ile bakım maskemizin önce tarifine sonra yapılışına geçelim.

Gül Suyu Maske Tarifinin Malzemeleri:

5 yemek kaşığı doğal gül suyu

Yarım limonun suyu

2-3 damla gül yağı

5 yemek kaşığı maden suyu

Saç Uzatmak için Doğal Havuç Maskemiz ilginizi çekebilir.

Gül Suyu Maske Tarifinin Yapılışı:

Öncelikle bir kase alıyoruz. Tarifimin için gereken bütün malzemelerimizi bu kaseye alıyoruz ve güzelce karıştırıyoruz. İyice birbirleri ile karıştıktan sonra karışımımızı temiz bir vücut spreyi kutusuna koyuyoruz. Sabah akşam cildimize uyguluyoruz. Püskürttükten sonra cildimizde 15 dakika kadar kalmasına izin veriyoruz ve sonrasında ılık suyla yıkıyoruz. Bu maske sayesinde cildiniz tüm yağlardan ve kirlerden temizlenmiş olacaktır. Cildinizdeki temizliğin farkına vardığınızda bu doğal malzemeli kolay uygulanışlı maskeden vazgeçemeyeceksiniz. Afiyet olsun bakım maskesi

Paylaşın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
En Çok Okunanlar
Bu sitenin tüm hakları saklıdır. Bakım maskesi veya bu web sitesi aracılığıyla sağlanan bilgiler, herhangi bir tavsiye kararının yerine kullanılamaz. Bu bilgilere dayanarak alınan kararların tüm sorumluluğu kullanıcıya veya okuyucuya aittir.