Yoğurt Kürü İle Günde Yarım Kilo Verin

Sizlere vereceğimiz Yoğurt Kürü İle Günde Yarım Kilo Verin tarifini çok seveceksiniz. Tadı sizi biraz geri itebilir. Fakat göbeğinizdeki yağların eridiğini gördükçe bu tariften vazgeçemeyeceksiniz.

Gereken Malzemeler:

30 gram toz zencefil

30 gram toz zerdeçal

30 gram toz tarçın

1 su bardağı tam yağlı ya da yarım yağlı yoğurt

1 adet cam kavanoz

(malzemeleri aktarlarda kolaylıkla bulabilirsiniz)

Aktardan alınan tüm malzemelerin aynı gramda olmasına özen gösterilmelidir.

Tarifin Yapılışı:

Cam kavanozumuza tarçınımızı, zerdaçalımızı ve zencefilimizi koyuyoruz ve iyice karıştırıyoruz. Yatmadan 3 saat kadar önce bir kaseye 1 su bardağı yoğurdumuzu koyuyoruz ve içine cam kavanozumuzdan 1 tatlı kaşığı ilave ediyoruz. İyice karıştırıyoruz ve yiyoruz. Uyuyana kadar yani 3 saatte 1 litre su içiyoruz.

Keşke bu kürü yiyerek arzu ettiğimiz göbeğe kolayca ulaşabilsek. Ama maalesef sadece yoğurt kürünü tüketmek, kilo vermenizi tam sağlamayamaz. Bu kürü uygulayacağınız gün 1 saat kadar tempolu yürüyüş yapmanız ve 15 dakika kadar da karın egzersizi çalışmanız gerekir. Yürüyüş ve egzersizler vücudunuzu yağ yakma konusunda uyaracaktır. Sabah uyandığınız zaman göbeğinizde hafif bir incelme olduğunu farkedeceksiniz. Düzenli olarak bu kürü uyguladığınızda ve beraberinde yürüyüşünüzü, egzersizinizi aksatmadığınız taktirde, kısa sürede hedeflediğiniz kiloya inebiliriz, yağlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Dikkat: Yoğurt Kürü İle Günde Yarım Kilo Verin tarifini sadece haftada 2 kez uygulayın. Fazlası vücudunuzun tembelleşmesine yol açar. Belirtilen ölçüden daha fazla baharat kullanmayın. Yan etkilere maruz kalabilirsiniz. Günde ortalama 2 litre su içmeye özen gösterin. Eğer hamileyseniz kürü uygulamayın. Afiyet olsun bakım maskesi .

Paylaşın

Yorumlar (1 Yorum)

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
En Çok Okunanlar
Bu sitenin tüm hakları saklıdır. Bakım maskesi veya bu web sitesi aracılığıyla sağlanan bilgiler, herhangi bir tavsiye kararının yerine kullanılamaz. Bu bilgilere dayanarak alınan kararların tüm sorumluluğu kullanıcıya veya okuyucuya aittir.